החברה מייבאת מגוון רחב של אריחי שטיח ושטיחים במבחר גוונים ודוגמאות.בין המוצרים ניתן למצוא שטיחי ניילון ושטיחי פוליפרופילן בגלילים ואריחים. מגוון השטיחים עומד בשחיקה גבוהה ובתקני אש ישראליים. השטיחים מתאימים ליישום במשרדים ובמבני ציבור.

החברה מייבאת מגוון רחב של אריחי שטיח ושטיחים במבחר גוונים ודוגמאות.בין המוצרים ניתן למצוא שטיחי ניילון ושטיחי פוליפרופילן בגלילים ואריחים. מגוון השטיחים עומד בשחיקה גבוהה ובתקני אש ישראליים. השטיחים מתאימים ליישום במשרדים ובמבני ציבור.

שטיחים ואריחי שטיח

שטיחים יכולים להוות פתרון מושלם למשרד אשר רוצה להוסיף צבע ותחכום, אך גם רוצים להשיג פונקציונאליות כאשר צריכים להגיע לתשתיות מתחת לרצפה.
הבנייה הישנה כללה לא פעם מספר תקלות ובעיות שלא קיימת בבנייה החדשה. למשל, חלק מהתשתיות בבתים הישנים נמצאת דווקא מתחת לרצפה והקושי להגיע אליה הוא גדול. הקושי הופך עוד יותר גדול כאשר הרצפה היא ישנה, שבורה, דהויה ומכוערת ולכן צריך למצוא פתרון לנושא. הדבר הנכון לעשות הוא להתקין שטיחים במשרד או להשתמש באריחי שטיח שיוסיפו צבע ואלמנטים עיצוביים מצד אחד ויהיו פונקציונאליים ונותנים גישה לתשתיות החבויות מנגד.
היתרון הגדול בשטיחים הוא שהם יכולים לבוא למעשה בכל צבע או דוגמא, ולהתאים את עצמם לעיצוב הכללי של המשרד, או אפילו להגדיר אותו. שטיחים/אריחי שטיח הם צבעוניים ומוסיפים אלמנט של יוקרה לכל משרד או בית עסק, שמנסים לשדר אווירה חמימה וטובה לפני הקנייה.

 

היתרון הגדול של אריחי שטיח

בעניין הגישה לתשתיות, אין דבר יותר נוח מהאריחים, שכן בעת הצורך אפשר להרים רק חלק מהם – אלה שקרובים לתשתיות או למקום התקלה ולהגיע אלה האזור בקלות. האריחים נפרדים אחד מהשני וניתן לתפעל אותם בקלות, אין כל צורך להרים את כל האריחים ליצור יום ארוך וקשה לכל המעורבים. את האריחים ניתן להדביק גם בכיוונים שונים ובכך ליצור עיצובים מעניינים וייחודיים שלא רואים בכל מקום. ניתן לבצע משחקים של הצבה וליצור שורות, טורים ודוגמאות מעניינות ולא מונוטוניות.
אריחי שטיח מתאימים גם לאנשים המעוניינים לחפות את החדר או המשרד שלהם בשטיח מקיר לקיר, אך רוצים לגוון ולא ללכת על צבע או דוגמא אחת. את כל אחד מהאריחים ניתן לצבוע או לעצב בצורה שונה וליצור משטח שייחודי רק לכם. העניין טוב במיוחד לעסקים שרוצים להשיג לוק צבעוני וייחודי רק להם.
גם במקרה אריחי שטיח, כמו בכל דבר אחר – יש עניין של איכות. לכל מקום יש את הסחורה שלו וכדי לבדוק היטב את טיב הסחורה לפני ההתקנה. שטיח מאיכות ירודה יחל לדהות מהר יותר, וגם יעניק מראה זול ומוזנח לחדר. ככל שהאריח איכותי יותר וכולל אריגה צפופה יותר, המראה שלו הוא יוקרתי ומזמין יותר.

 

ייעוץ נכון

יתרון נוסף הוא החלפת אריחי שטיח בודדים לעומת החלפת השטיח כולו. כאשר שטיח שלם סופג כתם גדול, צריך לבצע החלפה גדולה, מסובכת ויקרה, בעוד אם אריח אחד נפגע אפשר להחליף אותו בקלות, ואולי אף גם להחליף את הצבע או הדוגמא כדי לרענן את המראה של המשרד.
לפני כל החלטה הנוגעת לשטיחים למשרד צריך להתייעץ עם איש מקצוע מנוסה. לא בכל חדר או חלל אפשר לבצע התקנה מכל סוג, ולכן צריך לדעת למי ואיך לפנות. הדרך לאריחים איכותיים עוברת בהתייעצות, תכנון נכון וביצוע טוב של העבודה. חשוב גם לדעת שיש על מי לסמוך ואיך אפשר להחליף או לטפל בשטיחים לאחר ההתקנה. בסופו של דבר, המשרד נהנה מתוספת צבע ולוק מרשים, ובנוסף, בפונקציונאליות חשובה שתבוא לידי ביטוי כאשר צריך גישה לתשתיות.